socky head.jpg

JAK SPRAVOVAT FIREMNÍ FACEBOOK A INSTAGRAM?

I když určitě děláte sociální sítě skvěle, někdy je fajn mít v zádech parťáka, který vše spraví, když to nefunguje, jak má. Právě jste ho našli!

Moje filozofie


Hodnotný a autentický obsah je na sociálních sítích důležitý a buduje věrnou komunitu. Víte ale, že se organicky (tedy bez podpory penězi) zobrazuje jen jednotkám procent vašich sledujících? Vytvářejte skvělý obsah a já se postarám, aby byl vidět a dostal se nejen k těm, kdo vám fandí, ale i k těm, kdo k vám přijdou skutečně nakoupit! 

Během mé praxe jsem došla k názoru, že nejlepší sociální sítě jsou ty autentické a žádný sebelepší marketingový specialista nedokáže správně vystihnout ducha vaší firmy, když není její součástí. Každý "small business owner" má svůj specifický pohled na estetiku svého podnikání a věří, že "nejlíp si to stejně nafotí sám." A já tomu věřím taky!
Ale i v prostředí sociálních sítí platí určitá pravidla, díky kterým budete vypadat profesionálně a prodáte více. A právě s těmito pravidly vám ráda pomůžu! 

 

Pokud si náhodou nebudete vědět rady s obsahem, i tam vám ráda poradím. Focením, úpravou fotek, psaním textů a vytvářením grafiky totiž nemusíte strávit ani zdaleka tolik času, kolik si myslíte. Stačí jen znát pár fíglů.

socky MH.png
Kdo jsem


Marketing je mým povoláním a posláním už téměř 15 let. V posledních letech se věnuji hlavně sociálním sítím, protože je to podle mě geniální marketingový nástroj! Je dostupný pro všechny podnikatele, včetně těch nejmenších. S minimálními vstupními náklady může přitáhnout velkou pozornost k vašemu businessu a na jeho využití nepotřebujete velké týmy expertů – zvládnete to i sami! Stačí vám jen vědět, jak na to.

socky podpis.png
Rozsah spolupráce je na vás!
Díky zvolenému balíčku přesně víte, kolik mé péče dostanete:
DrawKit Vector Illustration Marketing & Ads (12).png

Balíček 1
 

 • Hodinová konzultace 1x měsíčně

 • "Přítel na telefonu" – kdykoliv potřebujete s něčím poradit nebo pomoci

 • +bonus "Novinky ze sociálních sítí"

DrawKit Vector Illustration Marketing & Ads (15).png

Doplňující balíček NOVÁČEK

 

 • Založení firemní stránky, profilů a Business Manageru

 • Založení reklamního účtu, kontrola správných informací

 • Základní školení "businessové" práce se sociálními sítěmi (cca 2 hodiny)
   

Cítíte, že je potřeba, abyste pro své podnikání měli sociální sítě, ale vůbec nevíte, kde začít? Tohle je pro vás ta správná volba! Nejen, že za vás všechno přichystám k použití, ale také vám ukážu, jak na to.

DrawKit Vector Illustration Marketing & Ads (13).png

Balíček 2

 • Hodinová konzultace 1x měsíčně

 • "Přítel na telefonu" – kdykoliv potřebujete s něčím poradit nebo pomoci

 • Nastavení placené reklamy na FB a IG do výše max. 5.000,- (s využitím dodaných materiálů)

 • +bonus "Novinky ze sociálních sítí"

DrawKit Vector Illustration Marketing & Ads (11).png

Doplňující balíček KREATIVA

 • Vytvoření (foto)grafických materiálů a textů vhodných pro placenou reklamu
   

Nemáte grafika a nevěříte, že vaše fotky jsou to pravé, co k vám zákazníky naláká? Nechte to na mě! Sama nebo ve spolupráci s externím grafikem a fotografkou pro vás vytvořím opravdu poutavou reklamu! V ceně jsou kompletní podklady pro 1-2 kampaně (dle náročnosti).
Tento doplněk můžete využít podle potřeby – každý měsíc a nebo třeba jen jednou za čas. 

DrawKit Vector Illustration Marketing & Ads (18).png

Balíček 3

 • Hodinová konzultace 1x měsíčně

 • "Přítel na telefonu" – kdykoliv potřebujete s něčím poradit nebo pomoci

 • Nastavení placené reklamy na FB a IG do výše max. 30.000,- (s využitím dodaných materiálů) 

 • +bonus "Novinky ze sociálních sítí"

DrawKit Vector Illustration Marketing & Ads (14).png

Doplňující balíček
E-SHOP

 • Nastavení katalogu produktů pro Facebook a Instagram
  Nastavení pokročilých reklam využívajích tento katalog
   

Nejefektivnější reklama z hlediska prodejů na e-shopu je reklama využívající tzv. "katalog produktů." Jednoduše to znamená, že se všechny produkty, které máte na e-shopu, objeví také na Facebooku a Instagramu a budou se zobrazovat v reklamách. Samozřejmě se ta neobjeví jen tak, je třeba všechno správně nastavit – právě k tomu slouží tento doplněk!

socky head 1.jpg

Hodinová konzultace

Každý měsíc se společně sejdeme (buď přímo u vás, nebo virtuálně) a probereme uplynulý měsíc na vašich sociálních sítích a plány do budoucna. Dostanete zpětnou vazbu na vámi zveřejněný obsah, zhodnotím výkon reklamy a navrhnu, co zlepšit. Odpovím na všechny Vaše otázky a případně ukážu, jak používat nové funkcionality. Tuto hodinu vám budu jednoduše pravidelně plně k dispozici a můžeme ji věnovat všemu, co vás na sociálních sítích aktuálně pálí.

socky head 2.jpg

Přítel na telefonu

Kdykoliv během měsíce mi můžete zavolat s jakýmkoliv problémem, který se týká sociálních sítí. Ať už si nevíte rady s naplánováním příspěvku, něco se vám někde nezobrazuje nebo vám Facebook třeba zablokoval účet. 

socky head 3.jpg

Nastavení reklamy

Nastavím za vás placenou reklamu podle předem domluvených pokynů a rozpočtů. Představím vám všechny možnosti a společně vybereme správný a realistický cíl, tak aby vaše kampaně měly výsledky.

socky head.jpg

   NOVINKY  

ze světa sociálních sítí