Moucha v limonádě

Na workshopech se můžete potkat s mnoha zajímavými lidmi. Někteří překvapí, tím co umí a jak rozvinou své dovednosti, jiní inspirují a můžete díky nim vyzkoušet něco nového. Díky jedné účastnici jsem třeba poprvé vyzkoušela aerojógu... Ale o tom zase jindy. Dnes bych vám ráda řekla něco o Štěpánce Bergerové, kterou můžete znát z workshopů v Karlových Varech. Ano, to v její učebně "Prostor k životu" se pravidelně potkáváme a tvoříme už od loňského podzimu.


Nechci tady vyjmenovávat, čemu všemu se Štěpánka věnuje, protože bych jistě na něco zapomněla. Proto tu zmíním jen pár zajímavých projektů, na kterých jsem s ní měla tu čest spolupracovat.


___Poznáte tyhle nohy? Ty jsou moje. Vyfotil je Martin Rybář v showroomu koupelen a dostaly se na první plakát k akci Filmová lázeň. To je akce, která probíhá každý rok v rámci doprovodného programu k Filmovému festivalu v Karlových Varech a kde si můžete osahat a odnést domů kousky opravdického filmového pásu!
Kdo má fotku z balkonu Tomáše Třeštíka? Já! Heč! Tedy já, Štěpánka a dalších několik tisíc lidí. My dvě jsme tam byly vyfoceny, když jsme s ním plánovaly výstavu pro Dialog Jessenius v Charlie Gallery v roce 2016.


Také jsme kdysi dávno obě měly blog na iDnesu. Já s tím skončila po dvou letech, ale Štěpánka zde píše stále a dnes je dokonce mezi VIP blogery! Neskončilo jen u psaní na Internet – vydala také knihu. Skutečnou hmatatelnou papírovou knihu, kterou si můžete strčit do knihovny!Teď napsala další. A to je důvod, proč tenhle text vlastně píšu. Kniha má skvělý název – Moucha v limonádě a právě teď probíhá kampaň na HitHitu! Podpořte ji, prosím, aby rychle vyšla. Já si ji chci totiž přečíst co nejdřív!


142 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše